GTA VI - kolejne przecieki! Co wiadomo o grze?

bartekZ

GTA VI nadal elektryzuje fanów serii - mimo, iż nie pojawiła się jeszcze nawet oficjalna zapowiedź tytułu! Tym niemniej w sieci pojawia się wiele domysłów i koncepcji tego, jak może wyglądać nowa gra od Rockstara. Kilka najciekawszych z nich prezentujemy w tym tekście. Czy któraś się jednak potwierdzi?

GTA VI - kolejne przecieki w sieci! Co wiadomo o grze? Czy doniesienia mogą się potwierdzić?

Grant Theft Auto VI to jedna z tych gier, które w zasadzie powinny się prędzej czy później ukazać, choć oficjalnych zapowiedzi brak. Mimo to fani serii są rozgrzani do czerwoności. To jednak nie dziwi - na kolejną odsłonę popularnego cyklu czekają już ładnych parę lat. Wobec braku informacji odnośnie nowego GTA, niektórzy zaczynają śledztwa na własną rękę. Jeden z użytkowników forum związanego z GTA porwał się choćby na przejrzenie plików gry Red Dead Redemption 2 i znalazł tam wiersze zawierające nazwy broni, co wielu odebrało jako jeden z elementów nowego Grand Theft Auto.

To jednak nie koniec spekulacji. Gracze domyślają się, gdzie tym razem umiejscowiona będzie rozgrywka. Najwięcej głosów przepowiada, że wrócimy do znanego z GTA: Vice City - Miami Vice. Na taki trop miały wskazywać publikowane na Twitterze przez różne konta tajemnicze mapy, do złudzenia przypominające te z Vice City.

Jasne wydaje się natomiast to, że gra będzie dostępna na konsole nowej generacji. Niewiadomą pozostają wymagania sprzętowe w kontekście PC, ale już teraz można przypuszczać, że będą one dość wysokie.

Premiera GTA VI - czy da się to przewidzieć?

To pytanie pojawia się najczęściej. Niestety, trudno na nie jakkolwiek sensownie odpowiedzieć. Wszystko jest wielką niewiadomą. Trudno przypuszczać, aby GTA VI miało ukazał się w tym, roku. A może jednak deweloper wszystkich pozytywnie zaskoczy? W sieci często jednak słychać głosy, że nowej części Grand Theft Auto możemy doczekać się dopiero w... 2024 roku. Jeśli okazałoby się to prawdą, biada fanom serii. Muszą bowiem uzbroić się w ogromną cierpliwość.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie