Motorcycle Mechanic Simulator 2021 - zwiastun i demo do pobrania

bartekZ

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 - w sieci pojawił się zwiastun gry rodzimej produkcji, a także darmowa wersja demonstracyjna do pobrania! Dzieło polskich twórców będzie chciało powtórzyć sukces, jakim cieszył się Car Mechanic Simulator. Ale czy studio PlayWay stanie na wysokości zadania? Wideo przedstawiające możliwości gry prezentujemy poniżej. Znajdziecie tam także link do pobrania wersji demo.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 - w sieci pojawił się zwiastun polskiej gry

Polskie studio PlayWay przygotowuje nie lada gratkę dla miłośników motoryzacji - a zwłaszcza jednośladów. W sieci pojawił się zwiastun najnowszej produkcji rzeczonego studia. Gra będzie nosić tytuł Motorcycle Mechanic Simulator 2021, a jak sama nazwa wskazuje - wcielimy się w niej w mechanika motocykli.

Warto przypomnieć, że już przed kilkoma laty polscy producenci wypuścili grę Car Mechanic Simulator, w której zajmowaliśmy się właśnie samochodami. Tym razem postanowiono jednak skupić się na motocyklach, więc gra celuje w konkretne grono odbiorców. Jak łatwo się domyślić, do naszych zadań należeć będzie naprawa oraz tuning maszyn. Ostatecznie użytkownicy będą mogli przejechać się serwisowanymi motocyklami.

Zwiastun prezentuje się następująco:

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 - demo do pobrania

Tak jak wcześniej wspomniano - w sieci jest już dostępna darmowa wersja demonstracyjna Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Pełna wersja ma natomiast ujrzeć światło dzienne jeszcze w pierwszej połowie trwającego roku.

Aby pobrać demo Motorcycle Mechanic Simulator 2021 NALEŻY KLIKNĄĆ W TEN LINK.

Aktualności

Zobacz wszystkie