Next-genowy telewizor dla graczy? Sony prezentuje prawdziwego potwora!

bartekZ

Next-genowy telewizor dla graczy? Sony prezentuje prawdziwego potwora! To Bravia XR, która ma idealnie współgrać z PlayStation 5. Właśnie na tym skupiono się podczas kampanii reklamowej nowego sprzętu. Ma być to idealny wybór dla osób, które cenią sobie komfort grania oraz chcą wykorzystać pełnię możliwości, które oferuje PS5. W sieci opublikowano wideo, prezentujące imponujący telewizor. Udział w niej wzięły także dwie gry - zarówno jedna, jak i druga, dostępne tylko dla PlayStation.

Next-genowy telewizor dla graczy? Sony prezentuje prawdziwego potwora!

Świetna konsola to jedno, ale czymże byłaby ona bez dobrego telewizora? Aktualnie rynek oferuje bardzo dużo ciekawych opcji w tejże kwestii. Sony jednak poszło o krok dalej i swój nowy produkt prezentuje jako next-genowy telewizor dla graczy. Pierwsze zapowiedzi robią wrażenie, a sprzęt już teraz nazwano istnym potworem.

Sony Bravia XR ma idealnie współgrać z PlayStation 5. Na tym też oparto jego kampanię reklamową. Jak łatwo przypuszczać, Bravia XR charakteryzuje się bardzo niskim input lagiem. Wyróżnia się też zmienną częstotliwością odświeżania, a dodatkowo posiada automatyczny tryb małego opóźnienia. Na telewizorze możliwe jest granie w 4K przy 120 klatkach na sekundę. To wszystko dzięki portowi HDMI 2.1. Wrażenie robi także umieszczony w telewizorze procesor. Cognitive Processor XR zadba o najlepszą jakoś obrazu i dźwięku.

Na reklamie urządzenia widać takie gry jak Gran Turismo 7 oraz Ratchet & Clank: Rift Apart. To produkcje stworzone wyłącznie dla PlayStation. Idealnie pokazują możliwości, jakie oferuje zarówno PS5 jak i Bravia XR. Ile będzie kosztować next-genowy telewizor? Tego jeszcze nie wiadomo. Ta zabawa jednak na pewno nie będzie zbyt tania...

Aktualności

Zobacz wszystkie