Wizualna modyfikacja PS5 stała się hitem w sieci - możesz zrobić to sam!

bartekZ

Wizualna modyfikacja PS5, którą możemy wykonać sami - i to zaledwie w kilka minut? Tak, to możliwe! Choć kupienie PlayStation 5 aktualnie graniczy z cudem, w sieci pojawiają się co chwilę interesujące newsy dotyczące flagowego produktu od Sony. Tym razem posiadacze konsoli wpadli na bardzo interesujący pomysł, dzięki któremu w łatwy sposób można zmienić pewien istotny szczegół w wyglądzie sprzętu. Już teraz stał się on hitem niektórych portali, włączając w to słynny Reddit. Poniżej prezentujemy o co dokładnie chodzi!

Wizualna modyfikacja PS5 stała się hitem w sieci - co najlepsze, możesz zrobić to sam w kilka chwil!

Najnowsze PlayStation 5 nadal spędza sen z powiek osób, które marzą o zakupie konsoli, ale nie jest to jeszcze możliwe. Wszystko przez problemy z dostępnością sprzętu. I choć producent co rusz uspokaja, że nowe dostawy powinny cyklicznie pojawiać się w sklepach - niektórzy już teraz stracili nadzieję i przestali w to wierzyć.

Jednakże, są też oczywiście osoby, które już od dłuższego czasu mogą cieszyć się konsolą. Te same osoby wpadły na bardzo ciekawy pomysł, który pozwala na delikatną modyfikację wizualną konsoli. Jedyne czego nam trzeba, to kawałek karteczki - w takim kolorze, jaki akurat nam się spodoba. 

Jak się okazuje, umieszczenie karteczki w odpowiednim miejscu pod obudową sprawi, że symbol PS na sprzęcie zmieni swój kolor. Warto dodać, że do omawianej modyfikacji konieczne jest zdjęcie obudowy. To jednak niebywale łatwe, a co najważniejsze - nie grozi utratą gwarancji, gdyż producent przystosował PS5 do tego typu zabiegów.

Wielu powie, że modyfikacja tak właściwie nie jest zbyt efektowna. A jednak - użytkownicy internetowych for są innego zdania. Według nich całość prezentuje się świetnie, a mały szczegół jest w stanie wyróżnić ich konsolę. W portalu Reddit, post zawierający informacje o modyfikacji PS5 cieszy się wielką popularnością - skomentowano go już blisko tysiąc razy, a otrzymał niemal 80 tysięcy punktów.

Aktualności

Zobacz wszystkie