The Shore - trailer horroru i data premiery gry!

bartekZ

The Shore - w sieci pojawił się trailer gry w typie horroru twórczości H. P. Lovecrafta. Znamy także datę premiery produkcji, która z pewnością znajdzie wielu fanów. I to mimo tego, że tworzyły ją zaledwie cztery osoby. Choć po tym można wnioskować, że w produkcji będzie kilka niedoróbek - sam zwiastun prezentuje się przynajmniej interesująco. Fani tego typu klimatów nie mogą pominąć omawianego tytułu. W dalszej części zdradzamy szczegóły fabuły, prezentujemy wideo i podajemy datę oraz szacowaną cenę The Shore.

The Shore - znamy datę premiery! O co będzie chodzić w horrorze?

The Shore zadebiutuje już niebawem! To bardzo interesująca gra z gatunku horroru, który do złudzenia przypomina twórczość H. P. Lovecrafta - przewija się w niej motyw mitologii Cthulhu. Wiadomo już, kiedy produkcja zadebiutuje na salonach - datę premiery zaplanowano na 19 lutego tego roku. Wychodzi więc na to, że licząc od dziś - premiera odbędzie się niemal za miesiąc.

Czego uświadczymy w grze? Głównym bohaterem będzie mężczyzna, który stracił swoją córkę. To jednak nie koniec jego dramatu, a prawdziwy horror dopiero nadchodzi. Koszmarna sceneria oraz nagłe zwroty akcji mają być mocnym punktem gry. Gry, za której stworzenie odpowiada jedynie grupa czterech osób.

The Shore - cena i zwiastun

Jak podają niektóre źródła, cena gry nie powinna przekroczyć 20 dolarów. Zwiastun gry, który prezentuje się całkiem nieźle, można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie