Resident Evil Village - jest data premiery! Gameplay robi wrażenie

bartekZ

Resident Evil Village zadebiutuje już w tym roku - to było wiadomo od pewnego czasu. Tym razem doczekaliśmy się jednak konkretów! Znamy już dokładną datę premiery porywającej gry, a w sieci pojawiły się zwiastun oraz gameplay. Mało tego, posiadacze PS5 mogą zagrać w demo bardzo mocnej produkcji. Pierwsze opinie są jednomyślne - twórcy zrobili kawał dobrej roboty.

Resident Evil Village - jest data premiery! W sieci gameplay, zwiastun i demo do pobrania!

Poznaliśmy szczegóły dotyczące najnowszego Resident Evil Village! Najważniejszy to rzecz jasna data premiery - już teraz wiadomo, że produkcja zadebiutuje 7 maja tego roku. Dostępna będzie na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz na PC. Do tej pory nie ujawniano zbyt wielu szczegółów na temat nowego Resident Evil. Teraz jednak postarano się o to, aby ciekawość graczy została dostatecznie zaspokojona.

Oprócz daty premiery, światło dzienne ujrzało demo Resident Evil Village. Warto jednak dodać, że zagranie w wersję demonstracyjną możliwe jest jedynie na PlayStation 5. Producent w demo zawarł około 30-minutowy fragment gry, który pozwala zapoznać się z jej wszystkimi założeniami.

Nie sposób wspomnieć także o gameplayu. Dla tych, którzy nie posiadają PS5, udostępniono fragment rozgrywki, co można zobaczyć poniżej:

Trailer Resident Evil Village można natomiast zobaczyć tutaj:

Aktualności

Zobacz wszystkie