Dying Light 2 - jest przeciek! Cena edycji kolekcjonerskiej zwala z nóg

bartekZ

Dying Light 2 ujrzy światło dzienne już niebawem? Tego jak na razie nadal nie wiadomo, mimo tego, że premiera gry znacznie się przeciąga. Interesujące wiadomości płyną jednak z Czech, gdzie jeden ze sklepów z elektroniką popełnił błąd i prawdopodobnie ujawnił cenę oraz zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2. Już na starcie ostrzegamy - jej cena może zwalać z nóg. Co znajdziemy w zestawie? Kiedy można spodziewać się premiery gry?

Dying Light 2 - jest przeciek! Cena edycji kolekcjonerskiej zwala z nóg, błąd czeskiego sklepu

Fani Dying Light z niecierpliwością czekają na nową część ukochanej gry. Oczekiwanie to jednak znacznie się przeciąga, gdyż pierwotnie premierę "dwójki" planowano na rok 2019. Tymczasem na dobre weszliśmy już w 2021, a oficjalnej daty premiery nadal brak. To wszystko niebawem może się jednak zmienić. A to dlatego, że przez błąd czeskiego sklepu, do sieci wyciekła zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2 a także spodziewana cena zestawu.

W skład paczki dla kolekcjonerów prawdopodobnie wejdzie:

  • pełna wersja gry i steelbook
  • specjalna mapa zawierająca sekretne lokacje w grze
  • latarka UV oraz naklejki z elementami widocznymi jedynie pod światłem UV
  • imponująca figurka bohatera walczącego z zombie
  • artbook

Wrażenie robi jednak też cena wymienionego wyżej zestawu. Doniesienia wskazują na to, że za wszystko przyjdzie zapłacić aż 210 euro, czyli około 950 złotych. To dość znaczna cena.

Informacje o wycieku szczegółów dotyczących Dying Light 2, zdradził w portalu reddit.com użytkownik LuRo332. Omawiana wyżej edycja kolekcjonerska pojawiła się niespodziewanie na stronie sklepu Xzone. Wiarygodność przecieku potwierdza także fotografia, która pojawiła się na reddicie:

Powyższe doniesienia mogą wskazywać na to, że gracze już niebawem będą mogli poznać datę premiery głośnego tytułu. Ale czy nadejdzie ona jeszcze w tym roku? Wiele osób niestety w to wątpi.

Aktualności

Zobacz wszystkie