Bitwa o konsole PS5! Dantejskie sceny w Tokio

bartekZ

Bitwa o konsole PS5 w Tokio stała się hitem sieci ostatnich dni. To idealny przykład poglądowy na to, jak ogromne emocje budzi najnowszy sprzęt od Sony. Skrajne reakcje chętnych na zakup konsoli wynikają z jej niebywale trudnej dostępności. W ruch w tokijskim sklepie poszły pięści, a aby uniknąć tragedii, do akcji wkroczyć musiała policja. Kupno PlayStation 5 wciąż graniczy z cudem. Tylko nieliczni mogą cieszyć się z wrażeń, jakie oferuje next-gen japońskiej marki.

Bitwa o konsole PS5! Dantejskie sceny w sklepie w Tokio, ludzie rzucili się na nową dostawę sprzętu

Nie zmienia się praktycznie nic, jeśli chodzi o dostępność konsol PS5 - i nie mówimy tutaj tylko o Polsce, bowiem problem występuje na całym świecie. Na własnej skórze przekonali się o tym w ostatnim czasie Japończycy. Po wielu niesnaskach związanych z zamawianiem sprzętu przez Internet, w Tokio po dostawie od Sony, postanowiono uruchomić sprzedaż stacjonarną. Jednakże, nawet to nie sprawiło, że wszystko przebiegło bez żadnych incydentów.

Incydent miał miejsce w Yodobashi Camera, w Akihabarze (Tokio). Chętni na zakup konsoli dosłownie tratowali się, chcąc dorwać ograniczoną ilość sprzętu. Sytuacja stała się na tyle poważna i niebezpieczna, że interweniować musiała policja. Dopiero mundurowi zaprowadzili porządek i rozgonili osoby, które awanturowały się przy PS5.

W sieci pojawiło się wideo z całego zajścia, KTÓREGO FRAGMENTY MOŻNA ZOBACZYĆ KLIKAJĄC TUTAJ.

Aktualności

Zobacz wszystkie