Następca serii Fallout, czy może jej konkurent? Poznajcie FIRST!

adrianG

Następca serii Fallout, czy może jej konkurent? Zapowiedziano FIRST, czyli zupełnie nowy tytuł w klimacie postapo. Głównym bohaterem gry jest ostatni człowiek, który przeżył na ziemi. Razem ze swoim towarzyszem, jakim jest pies, przemierzy ponury świat i zmierzy się z różnymi przeszkodami. Czy produkcja zachęci do siebie graczy?

Następca serii Fallout, czy może jej konkurent? Nowa produkcja w klimacie postapo!

Ziemia, ludzkość wyginęła, pozostał tylko jeden człowiek oraz jego wierny czworonożny towarzysz. FIRST to nowy postapokaliptyczny tytuł zawierający przerażające sceny rodem z horrorów, w którym wcielimy się w ostatniego człowieka na ziemi. Główny bohater będzie przemierzał ponury świat razem z psem. Podczas podróży napotka potwory, którym będzie musiał stawić czoła by przeżyć. Głównym celem gry będzie przetrwanie i odbudowanie ludzkości. Świat w grze zaprezentuje nam różne miejsca. Zwiedzimy wymarłe miasta, jaskinie, jak i również pustynie czy lasy.

Studio Survgames, które stoi za wydaniem i produkcją tytułu przygotowało ulepszenia, nie tylko samej głównej postaci, ale również jego psa. Dostępny system craftingu, pozwoli na rozwijanie miejsca w plecaku, czy ulepszanie broni i pancerza. Gra ma potencjał, lecz zobaczymy czy zostanie on wykorzystany. Rynek gier może być już przesycony podobnymi tytułami z gatunku postapo, więc produkcja FIRST musi czymś się wyróżnić na tle reszty, co poskutkuje zainteresowaniem ze strony graczy.

Aktualności

Zobacz wszystkie