E3 2021 tylko online? Są przecieki od deweloperów

bartekZ

E3 2021 tylko online? Pierwsze przecieki od anonimowych deweloperów wskazują na to, że tak właśnie będzie. Byłaby to już druga edycja popularnego wydarzenia, odbywająca się w formie wydarzenia sieciowego. Jak łatwo się domyślić - jest to efekt pandemii koronawirusa. Organizatorzy eventu jak na razie potwierdzili jedynie to, że impreza jest przekształcana, a szczegółowe i oficjalne informacje opublikują niebawem.

E3 2021 tylko online? Są przecieki od anonimowych deweloperów

Jak na ten moment wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że kolejna już edycja E3 odbędzie się tylko online. Popularne wydarzenie już w zeszłym roku musiało odbyć się w innej niż zwykle formie, a wszystko przez pandemię koronawirusa. Wiele wskazuje na to, że i tym razem fani eventu będą musieli zadowolić się transmisjami w sieci. A to dlatego, że sytuacja związana z wirusem nadal nie jest do końca klarowna i nie wiadomo, jak wszystko będzie wyglądać w czerwcu.

Jako pierwsi o wszystkim pisali redaktorzy Video Games Chronicle, do których z gorącymi wieściami mieli zgłosić się anonimowi deweloperzy. Informatorzy zdradzili także, że na dokumentach dotyczących organizacji wydarzenia, pojawia się data 15-17 czerwca. To właśnie wtedy miałyby się odbyć rzeczone targi online, obfitujące w streami, transmisje i rozdania nagród.

Na konkrety należy jeszcze nieco poczekać, ale można odnieść wrażenie, że przecieki na 99% się sprawdzą.

Aktualności

Zobacz wszystkie