Forza Horizon 4 na Steam - wiadomo kiedy!

bartekZ

Forza Horizon 4 na Steam - to już potwierdzone! Wiadomość ta jest o tyle zaskakująca, że jeszcze żadna gra z danej serii nie była dostępna w omawianej platformie. Wiadomo też kiedy w Forzę będzie można zagrać na Steamie. Choć grę wydano jeszcze w 2018 roku, nadal cieszy się ona sporą popularnością. Fani serii jednak z utęsknieniem czekają na nową odsłonę znanego tytułu - Forzę Motorsport.

Forza Horizon 4 na Steam! Niespodziewana decyzja, wiadomo kiedy debiut

Takich wiadomości niewielu się spodziewało! Forza Horizon 4 już niebawem zadebiutuje na Steam. To pierwszy raz, gdy produkcja z tej serii będzie dostępna na omawianej platformie. Do tej pory Forza Horizon kojarzona była głównie ze środowiskiem Microsoftu i nie wychylała spoza niego nosa.

Forza Horizon 4 na Steamie pojawi się już 9 marca. Warto dodać, że to jedna z niewielu gier wyścigowych, która wciąż zbiera tak pochlebne recenzje. Nie należy zapominać, że grając na Steamie będzie można rywalizować z zawodnikami użytkującymi Xboksy One i Series X/S, ale też z graczami PC. Jak podaje portal gry-online.pl - na Steamie dostępne będą wszelkie dodatki, które do tej pory ujrzały światło dzienne.

Dobrze wiadomo również, że gracze ze zniecierpliwieniem wyczekują wieści o nowej produkcji studia Playground Games. Mianowicie, chodzi o spokrewnioną z Forzą Horizon - Forzę Motorsport.

Aktualności

Zobacz wszystkie