Afera z PS5 stylizowanym na PS2! Firma zniknęła z sieci wraz z pieniędzmi graczy

bartekZ

Afera z PS5 stylizowanym na PS2 - ciąg dalszy! Już wcześniej pojawiały się przeróżne niepokojące sygnały od firmy, która oferowała graczom wyjątkową wersję niebywale popularnej konsoli od Sony. Teraz pojawiły się nowe fakty w całej sprawie. Mianowicie - konsol jak nie było tak nie ma, ale z przestrzeni internetowej zniknęła także firma, która je oferowała. Wraz z nią pieniądze osób, które dokonały rezerwacji sprzętu. I choć zapewniano, że wszystkie koszty poniesione przez klientów zostaną zwrócone - w sieci pojawiają się zgoła inne sygnały.

Afera z PS5 stylizowanym na PS2! Firma oferujące konsole zniknęła z sieci, a wraz z nią pieniądze graczy

Takiego finału zapowiadanej sprzedaży PS5 stylizowanego na PS2 nikt się nie spodziewał. Przypomnijmy - jeszcze w styczniu firma SUP3R5 oferowała graczom znakomite zdawałoby się PlayStation 5 w niespotykanej, czarnej barwie z elementami upamiętniającymi kultowe PlayStation 2. W zestawie znajdował się także stylizowany na PS2 kontroler DualSense. Koszt wyjątkowej konsoli oszacowano na 649 dolarów (około 2400 złotych), przy czym zwyczajna wersja kosztuje około 200 dolarów mniej.

Teraz okazuje się, że poza tym, iż gracze nie otrzymają swojej wymarzonej i wyjątkowej konsoli - będą musieli także powalczyć o swoje pieniądze. Dlaczego? Jak się okazuje, firma oferująca znakomite konsole, zwyczajnie zniknęła z sieci. Wraz z nią jakikolwiek kontakt z przedstawicielami firmy, a także... pieniądze wielu graczy. Wyjątkowych konsol miało być 300 i tyle też prawdopodobnie udało się ich sprzedać.

SUP3R5 jeszcze jakiś czas temu zapewniał, że zwróci wszystkie pieniądze osobom, które dokonały wpłaty. Ten proces miał się nawet zacząć. Tymczasem w sieci pojawiają się użytkownicy, którzy twierdzą, że wciąż nie otrzymali zwrotu.

Aktualności

Zobacz wszystkie