Przeciek PS Plus na czerwiec! Sony znowu zaimponuje?

bartekZ

No i doczekaliśmy się - mamy przeciek PS Plus na czerwiec! Tym razem insiderzy w eter puścili wieść o wszystkich trzech grach, na jakie abonenci PS Plus mogą liczyć w kolejnym miesiącu. Czy Sony znów stanęło na wysokości zadania? Cóż, to zależy od osobistych preferencji każdego z graczy. Tak czy inaczej, w zestawieniu znów nie zabrakło dość znanych tytułów. Szczegóły prezentujemy poniżej.

Przeciek PS Plus na czerwiec - Sony znów zaimponuje? Podano aż trzy gry, których możemy się spodziewać!

Choć oficjalne potwierdzenie ma pojawić się na dniach, niektóre portale już teraz informują, co swoim abonentom sprezentuje Sony już w czerwcu. Mowa rzecz jasna o ofercie PS Plus, dzięki której gracze każdego miesiąca, będący członkami klubu, mogą liczyć na darmowe gry do pobrania. Nierzadko Sony serwuje głośne, interesujące produkcje. Według przecieków podobnie ma być i tym razem.

Zestawienie spodziewanych gier na czerwcowe PS Plus ujawniła redakcja Areajugones, która trafnie przewidziała także majowe tytuły z oferty. Według tamtejszych informatorów, maj na PlayStation będzie stał pod znakiem następujących produkcji:

  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4/PS5)
  • Star Wars: Squadrons (PS4/PS5)
  • Operation: Tango (prawdopodobnie tylko na PS5)

Jak zatem widać, znów ujrzymy gry zarówno na PS4, jak i na nową konsolę, czyli PS5. Najbardziej znane graczom powinno być Star Wars: Squadrons. Nieco większą tajemnicą owiane są dwa pozostałe tytuły. Trzeba jednak pamiętać, że pewien margines błędu, zwłaszcza gdy mowa o przeciekach, należy brać po uwagę. Teraz pozostaje czekać, aż Sony potwierdzi lub zdementuje powyższe plotki.

Aktualności

Zobacz wszystkie