Seria gier Kingdom Hearts zmierza na PC! Tytuły z nowym statusem ekskluzywności

adrianG

Seria gier Kingdom Hearts zmierza na PC! Gry znane głównie z konsol PlayStation 4 i Xbox One, trafią do nowych odbiorców pod koniec marca tego roku. Wydawać by się mogło, że tytuły stracą swój status ekskluzywności. Nic bardziej mylnego. Epic Games będzie jedyną platformą na PC oferującą gry z tej serii.

Seria gier Kingdom Hearts zmierza na PC! Tytuły pozostaną nadal ekskluzywne

Seria gier Kingdom Hearts wielkimi krokami zmierza do graczy PC. Dotychczas w tytuły z tej serii można było zagrać tylko na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo, co dawało im status ekskluzywnych. W momencie gdy pojawią się na PC, stracą ten status, lecz zyskają nowy. Wydane przez Square-Enix gry z serii Kingdom Hearts zadebiutują tylko na platformie Epic Games, co uczyni je tytułami ekskluzywnymi dla tej platformy na PC

Dodane zostaną 4 ostatnie części z cyklu, w skład których wchodzą: Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX, Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts III i Kingdom Hearts: Melody of Memory. W japońską serie fabularną zagramy na PC już 30 marca. Z pewnością wydanie serii na PC wpłynie na jej korzyść. Choć na konsolach nadal cieszą się uznaniem graczy, to na PC trafią do jeszcze większego grona odbiorców, zwłaszcza tych nieposiadających konsol.

Aktualności

Zobacz wszystkie