Nowy tryb w Assassin’s Creed Valhalla! Spora aktualizacja w tym miesiącu!

adrianG

Nowy tryb w Assassin’s Creed Valhalla! Jesienią ubiegłego roku Ubisoft zapowiedział nową zawartość, która trafi do graczy w lutym. Kilka dni temu twórcy potwierdzili, że nowy tryb gry będzie dostępny już w tym miesiącu. Wydaje się, że nic nie stanie już na przeszkodzie w realizacji planów firmy.

Nowy tryb w Assassin's Creed Valhalla! W tym miesiącu do gry trafi spora aktualizacja!

Długo wyczekiwany tryb jest już coraz bliżej. Wszystko wskazuje na to, że nowa aktualizacja trafi do graczy jeszcze w lutym. Nowy dodatek o nazwie River Raids, zapewni dostęp do nowych lokacji, a będzie ich aż trzy. Można się spodziewać, że dodane lokacje nie tylko dostarczą nowe tereny do zwiedzania, ale też nowe zadania poboczne, znajdźki i nagrody do zdobycia. Najważniejsza częścią nowego trybu będą dobrze znane z podstawowej wersji gry najazdy na wioski. Aktualnie podczas rozgrywki można zabrać ze sobą do sześciu jomswikingów. Wkrótce dzięki nowej zawartości, będzie można zwerbować więcej towarzyszy do swojej załogi.

River Raids będzie dostępny za darmo. Prawdopodobnie wraz z nowym dodatkiem ukaże się duża aktualizacja zawierająca patch naprawczy do gry. Miejmy nadzieję, że wyeliminuje większość błędów nękających graczy. Zwłaszcza te uniemożliwiające ukończenie danej misji lub etapu gry. Twórcy zapowiedzieli, że produkcja będzie wspierana dłużej od poprzedniczki, co oznacza że do gry trafi jeszcze nie jedna dodatkowa zawartość.

Aktualności

Zobacz wszystkie