Większa liczba FPS w grach na konsolach Xbox Series X i S. Microsoft zapowiedział Boost FPS!

adrianG

Większa liczba FPS w grach na konsolach Xbox Series X i S. Już wiosną Microsoft wprowadzi funkcję Boost FPS, która umożliwi graczom zwiększenie ilości klatek na sekundę w wybranych grach. Płynniejsza rozgrywka zapewni znacznie lepszy odbiór wielu tytułów.

Większa liczba FPS w grach na konsolach Xbox Series X i S. Wszystko za sprawą Boost FPS!

Microsoft ogłosił, że wiosną tego roku wypuści nową funkcję dla konsol Xbox Series X i S. Boost FPS, bo o nim mowa, ma pozwolić na zwiększenie klatek na sekundę w wybranych grach. Początkowo nowe usprawnienie trafi do kilku tytułów, a będą to: Far Cry 4, New Super Lucky's Tale, Sniper Elite 4, UFC4 i Watch Dogs 2. Lista z czasem będzie rozbudowywana!

Nowa funkcja pozwoli na grę w 60 lub 120 FPS. Wszystko będzie zależne od tego na ile konsole będą wydajne, by zapewnić stałą płynność nie odnotowując spadków klatek dla konkretnego tytułu. Bardziej wymagające pozwolą na grę w 60, a inne nawet w 120 klatkach na sekundę.

Przykładowo, na konsoli Xbox Series S, Watch Dogs 2 oferuje 30 FPS, lecz po włączeniu funkcji dostępne będzie 60 FPS. Na tej samej konsoli, New Super Lucky's Tale zaoferuje nawet 120 FPS. Należy zaznaczyć, że Boost FPS będzie można w każdej chwili włączyć lub wyłączyć.

Aktualności

Zobacz wszystkie