Strzelanka z dinozaurami? Second Extinction trafi na konsole Xbox!

adrianG

Strzelanka z dinozaurami? Second Extinction pojawi się na konsolach z rodziny Xbox One i Xbox Series. Najpierw jednak zadebiutuje we wczesnym dostępie w Xbox Game Preview. Co ciekawe, gra aktualnie znajduje się już we wczesnym dostępie, ale na platformie Steam.

Strzelanka z dinozaurami? Second Extinction na konsole Xbox trafi już wiosną!

Second Extinction to pierwszoosobowa strzelanka kooperacyjna, w której przeciwnikami są zmutowane dinozaury. Gracze muszą stawić czoła przeciwnikom w trzyosobowej drużynie. Do dyspozycji zostały oddane rozmaite bronie oraz umiejętności. Każdy z dinozaurów, także posiada specyficzne umiejętności, co oznacza, że konieczne będzie stosowanie różnych metod likwidacji. Cała akcja toczy się na mapie, podzielonej na kilka obszarów.

Gra aktualnie dostępna jest tylko na PC i znajduje się we wczesnym dostępie na platformie Steam. Zapowiedziano, że już tej wiosny Second Extinction doczeka się wersji na wszystkie wydania konsol Xbox One i Xbox Series. Wiele osób ucieszy fakt, że na konsoli Xbox Series X, będzie można zagrać w rozdzielczości 4K i odświeżaniu 60 FPS.

Poinformowano też, że początkowo gra nie ukaże się w wersji ukończonej. Najpierw zadebiutuje w Xbox Game Preview, czyli w sekcji wczesnego dostępu systemu Microsoftu. Produkcja na Steam zbiera bardzo dobre oceny od graczy. Można więc przypuszczać, że etap testowy jest niemal na ukończeniu.

 

 

Aktualności

Zobacz wszystkie