Valheim ustanowiło kolejne rekordy! Popularność gry nadal rośnie!

adrianG

Valheim ustanowiło kolejne rekordy! Tytuł z każdym dniem jest bardziej popularniejszy. Ponad 500 tysięcy aktywnych w tym samym momencie graczy, zostało odnotowanych w chwili rozgrywki. Dodać trzeba, że Valheim sprzedano już w ponad 3 mln sztuk. Gra nie wyszła jeszcze z wczesnego dostępu, a już może pochwalić się dużym sukcesem i zainteresowaniem.

Valheim ustanowiło kolejne rekordy! Z każdym dniem zyskuje na popularności

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy o rekordzie ustanowionym przez Valheim na platformie Steam. W jednym momencie w grę grało 367 tyś. osób. Nie minął tydzień, a gra wykręciła kolejny niesamowity wynik. Ponad pół miliona aktywnych graczy odnotowano ostatniej doby podczas rozgrywki. Warto dodać, że również ubiegłej doby, gra zajęła 3 miejsce na Steam pod względem popularności, ustępując jedynie pierwsze miejsce Counter-Strike: Global Offensive, a drugie Dota 2.

Produkcja w zeszłym tygodniu była jedną z najchętniej kupowanych gier na platformie Steam. Twórcy poinformowali, że Valheim kupiono już w ponad 3 mln sztuk. Ponad 96% recenzji użytkowników na Steam jest pozytywnych. Liczby robią wrażenie, zwłaszcza patrząc na to, że gra nadal znajduje się we wczesnym dostępie. Śmiało można powiedzieć, że dzieło Iron Gate Studio stało się hitem. Przypomnijmy, że gra zadebiutowała na początku lutego i w zaledwie 3 tygodnie osiągnęła więcej niż nie jedna większa produkcja. 

Aktualności

Zobacz wszystkie