Pokemon Legends: Arceus i New Pokemon Snap. Dwie zupełnie nowe produkcje zmierzają na Nintendo Switch!

adrianG

Pokemon Legends: Arceus i New Pokemon Snap. Zaprezentowano nadchodzące nowości ze świata Pokemon! Pierwsza z nich jest tytułem RPG nastawionym na rozgrywkę w otwartym świecie i łapanie pokemonów. Druga zaś to gra, w której zostaniemy fotografem Pokemonów.

Pokemon Legends: Arceus i New Pokemon Snap. Nadchodzą nowe gry dla fanów Pokemon!

Świętowanie 25-lecia marki Pokemon, nie mogło obejść się bez zaprezentowano wielu nowości, a najważniejszymi z nich są cztery nadchodzące gry na konsole Nintendo Switch. Dwa pierwsze tytuły to remaki gier Pokemon Diamond i Pearl. Zupełną nowością będzie gra Pokemon Legends: Arceus. Całkowicie nowa produkcja ze świata Pokemon z gatunku RPG. Trójwymiarowa gra z otwartym światem zabierze graczy do regionu Sinnoh. Jednak będzie to kompletnie nowe spojrzenie na ten region, nie tylko pod kątem wizualnym, ale od strony okresu, w którym do niego trafimy.

Znajdziemy się w dawno minionej epoce regionu Sinnoh, gdzie wyruszymy w poszukiwaniu Pokemonów. Używając Poke Balli będziemy mogli łapać dzikie Pokemony, lecz jeśli któryś okaże się zbyt silny, konieczne będzie najpierw stoczyć z nim walkę, a potem spróbować złapać. Gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ produkcja pojawi się dopiero na początku 2022 roku.

Kolejną z nowości będzie gra New Pokemon Snap, w której zostaniemy fotografem Pokemonów. Piękne scenerie, różne generacje Pokemonów, a dodatkowo wiele opcji fotograficznych oraz edycji zdjęć, pozwolą na stworzenie ciekawych projektów. Premiera tego tytułu odbędzie się 30 kwietnia 2021 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie