Tak wygląda WRC 9 na Swtich! Czy grafika spełnia oczekiwania?

bartekZ

Tak wygląda WRC 9 na konsolę Nintendo Switch! Długo wyczekiwana produkcja w końcu zawitała na przenośne urządzenie. Jak jednak na nim wypada? Czy grafika spełnia oczekiwania graczy? Jak dobrze wiadomo, gry na Switcha są nieco "odchudzone", jednak w zamian otrzymujemy możliwość gry w niemal każdych warunkach, z daleka od domu. To jednak sprawia, że urządzenie ma zarówno swoich fanów, jak i przeciwników. Jak WRC 9 wypada tym razem?

Tak wygląda WRC 9 na konsolę Nintendo Swtich! Czy spełnia oczekiwania graczy? Mowa przede wszystkim o grafice

Kolejna bardzo interesujące produkcja trafiła na Switcha. Posiadacze przenośnej konsoli musieli jednak nieco poczekać, aż będą mogli zagrać na swoim sprzęcie w WRC 9. W końcu jednak tak się stało - jak zatem popularne rajdy wypadają na Switchu? Cóż, zdania są podzielone. Mowa przede wszystkim o grafice, jednak dobrze wiadomo, że ta w przypadku przenośnych konsoli niemal nigdy nie odda tego, co można podziwiać choćby na PlayStation czy Xboksie.

Mimo tego, gracze jak na razie wszystko oceniają pozytywnie. Mowa przede wszystkim o stabilności gry i samej rozgrywce. Gołym okiem widać bowiem, że grafika - a mowa tutaj przede wszystkim o otoczeniu - zostawia nieco do życzenia. Warto zwrócić też uwagę na sterowanie, którego nie pochwala redakcja GodisaGeek. Jak oceniają tamtejsi redaktorzy, w WRC 9 nie do końca sprawdzają się Joy-Cony. Ostatecznie wspomniany portal ocenił grę w wydaniu na Switcha jedynie na 5 w 10-punktowej skali. Z drugiej strony, Screen Rant temu samemu tytułowi dał już 8/10.

Poniżej można zobaczyć, jak WRC 9 wygląda na Switchu:

Aktualności

Zobacz wszystkie