Lidia Sobieska jako premier Polski w Tekken 7! Dostaliśmy zwiastun z rozgrywki!

adrianG

Lidia Sobieska jako premier Polski w Tekken 7! Nowy zwiastun prezentuje styl walki bohaterki! Polscy fani z pewnością wyczekują nowego DLC do Tekken 7. Twórcy gry tylko podkręcili zainteresowanie wrzucając nowy zwiastun, jednak gracze nie muszą długo czekać, bo nowa zawartość ukaże się już 23 marca.

Lidia Sobieska jako premier Polski w Tekken 7! Najnowszy zwiastun zawiera gameplay postaci!

Najnowsza postać w ramach kolejnego DLC do Tekken 7 zbliża się wielkimi krokami. Już 23 marca gracze tej gry będą mogli zagrać Lidią Sobieską, która w grze zostanie przedstawiona jako Polska premier. Postać ta została zapowiedziana miesiąc temu i przedstawiono ją wtedy na krótkim filmiku. Teraz jednak otrzymaliśmy dłuższy zwiastun, na którym zaobserwować możemy Lidię Sobieską w pełnej okazałości. Pokazano również ciosy i styl walki bohaterki.

Na przygotowanej animacji widzimy jak Lidia walczy z przeciwnikami. Zwiastun został wzbogacony o fragmenty z gameplaya, więc ujrzeć możemy także jak styl walki oraz całokształt postaci prezentować będą się w samej rozgrywce. W tych samych fragmentach zauważymy jak Polska premier radzi sobie z innymi postaciami dostępnymi w grze. Na zwiastunie usłyszeć możemy głos postaci, a mówi ona po polsku, co jest bardzo miłym akcentem biorąc pod uwagę, że gra sama w sobie nie posiada wersji polskojęzycznej. 

Aktualności

Zobacz wszystkie