Nowe informacje o Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na PS5! Rozgrywka w 120 FPS i nie tylko!

adrianG

Nowe informacje o Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na PS5! Możliwa będzie gra w 120 FPS przy rozdzielczości 1080p lub w 60 FPS i 4K. To jednak nie wszystko! Gra wykorzysta potencjał kontrolera DualSense. Zadbano również o łatwe przenoszenie zapisów gry między konsolami.

Nowe informacje o Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na PS5! Zagramy w 120 FPS!

Premiera Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na nową generację konsol jest coraz bliżej. Twórcy produkcji podzielili się z graczami informacjami o wersji gry na konsolę PlayStation 5. Gra nie będzie zwykłym portem na nową konsolę, ponieważ postarano się aby wykorzystać potencjał drzemiący w PS5. Według zapewnień twórców, grę uruchomimy nawet w 120 FPS z włączoną rozdzielczością 1080p. Zwolennicy obrazu o wyższej rozdzielczości, będą mieli możliwość uruchomienia tytułu w 4K, jednak to ustawienie pozwoli na rozgrywkę do 60 FPS.

Zadbano również o przystosowanie gry dla kontrolera DualSense, więc skorzystamy z jego haptycznych wibracji i adaptacyjnych triggerów. Gracze chcący przenieść zapisy z gry zrobią to bez żadnych problemów, ponieważ zaimplementowano przenoszenie zapisów między konsolami. Dzięki zastosowanemu w PlayStation 5 dyskowi SSD, gra będzie mogła szybciej się uruchamiać oraz momentalnie wczytywać mapy i resztę zawartości. 

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 zadebiutuje na PS5 już 26 marca!

Aktualności

Zobacz wszystkie