Forza Horizon 5 niespodziewanie ukaże się w tym roku?

bartekZ

Forza Horizon 5 jednak niespodziewanie ukaże się jeszcze w tym roku? Plotki mówiące o takim rozwoju sytuacji są coraz to bardziej głośne! Być może Playground Games wykorzysta to, że z niemałymi problemami boryka się konkurencja. Chodzi o to, że Forza Horizon 5 byłaby jedynym głośnym tytułem motoryzacyjnym, który ujrzałby światło dzienne w 2021. Robi się bardzo ciekawie! Kiedy gra mogłaby zadebiutować?

Forza Horizon 5 niespodziewanie ukaże się w tym roku? Zaskakujące informacje ze sprawdzonego źródła

Czy Forza Horizon 5 ukaże się jeszcze w tym roku? Zaskakujące wieści docierają od informatorów ze świata gamingu. Być może twórcy wykorzystają fakt, że pewne problemy wystąpiły u konkurencji. Jak bowiem wiadomo od jakiegoś czasu, w 2021 roku nie ukaże się ani nowy Need For Speed, ani Gran Turismo 7.

Wychodzi więc na to, że w drugiej połowie trwającego roku, żaden klasowy tytuł wyścigowy nie wejdzie na rynek. Czy z takiej furtki skorzystają giganci z Redmond? Playground Games ma szansę na wykonanie naprawdę strategicznego posunięcia. Tym sposobem byliby bowiem w uprzywilejowanej sytuacji na rynku.

Wieści o debiucie Forzy Horizon 5 w 2021 niejako znów potwierdził dziennikarz Jeff Grubb. Mężczyzna w swoich social mediach odpowiedział jednemu z użytkowników na pytanie o ewentualny debiut gry. I choć nie należy tego traktować jako przysłowiowej kropki nad "i", to przekaz daje do myślenia.

Aktualności

Zobacz wszystkie