CoD Warzone szykuje prawdziwą bombę! 250 graczy na jednej mapie

bartekZ

Cod Warzone szykuje prawdziwą bombę! Jak można dowiedzieć się z nieoficjalnych, lecz pochodzących z dość prawdopodobnego źródła informacji - wydawcy szykują potężną mapę, na której jednocześnie zagrać może aż 250 graczy. Ta liczba niewątpliwie robi wrażenie. Wszystko ma zapewnić zupełnie nowe wrażenia i przyciągnąć graczy, którzy w ostatnim czasie zniechęcili się do tytułu przez hakerów psujących całą zabawę.

CoD Warzone szykuje prawdziwą bombę! 250 graczy na jednej mapie? Dlaczego nie!

Społeczność Call of Duty Warzone w niedługim czasie może doczekać się istnej bomby! Mowa o ogromnej mapie, która może skupić aż 250 graczy w jednym czasie. Rozgrywka na taką skalę jeszcze nigdy nie była możliwa. Teraz ma się to zmienić. Wieści nie są jeszcze jednak oficjalnie potwierdzone. Wszystko opiera się na dość wiarygodnych przeciekach.

Tryb Battle Royal ma otrzymać wyjątkowo duży teren, który dostarczy graczom nowych wrażeń. Według niektórych przekazów, mapa ma być już testowana przez deweloperów. O rewelacjach w sieci informował natomiast Tom Henderson, znany z ujawniania sprawdzonych newsów przed ich oficjalnym potwierdzeniem.

Nowa, potężna mapa może zawierać aż 23 normalne lokacje. Poza tym po cichu można liczyć na nowe pojazdy. Największe wrażenie nieustannie robi jednak liczba graczy, którzy będą mogli wziąć udział w zabawie - tutaj cały czas przewija się wartość 250 osób. Na oficjalne potwierdzenie gorących wieści trzeba jednak jeszcze poczekać.

Aktualności

Zobacz wszystkie