PlayStation 5 z mosiądzu! Tańsza alternatywa dla złotej wersji?

adrianG

PlayStation 5 z mosiądzu! Substytut złotej edycji konsoli prezentuje się genialnie! Kto by się spodziewał, że można uzyskać podobny efekt wykorzystując do tego inne materiały. Jednak cały proces wytwarzania zastępczych elementów nie jest taki prosty. Konsola PlayStation 5 ma nietypowe kształty, więc jest nie lada wyzwaniem je odwzorować. Na udostępnionym materiale wideo widzimy, że jest jednak to możliwe.

PlayStation 5 z mosiądzu! Prezentuje się zjawiskowo!

Zapewne do wielu graczy dotarła informacja o złotej edycji PlayStation 5. Jednak nie każdy może sobie na takie wydanie konsoli pozwolić, ponieważ kosztuje sporo pieniędzy i jest limitowane. Można zakupić różnego rodzaju okleiny, lecz nadal będą to tylko naklejki. Z własną wizją przerobienia konsoli wyszedł youtuber z kanału DIY Perks. W opublikowanym filmie na swoim kanale zaprezentował on cały proces tworzenia miedzianego PlayStation 5 Digital Edition wraz z efektem finalnym. Zmianie uległy nie tylko panele boczne, ale również panel środkowy oraz przycisk do uruchamiania konsoli.

Wszystkie elementy zostały odwzorowane na przygotowanych płaskich fragmentach z mosiądzu. Konsola PlayStation 5 ma nietypowe kształty, więc cały proces wytworzenia podobnych elementów z mosiądzu na wzór oryginałów z plastiku był dość skomplikowany. Youtuber musiał dokładnie dociąć i uformować nowe elementy. Widząc jednak efekt finalny, trzeba przyznać, że duża dawka cierpliwości i dążenie do celu potrafi napędzić człowieka do tworzenia niesamowitych projektów.

Aktualności

Zobacz wszystkie