Ulepszona wersja Wreckfest na PlayStation 5 - oficjalna zapowiedź

adrianG

Ulepszona wersja Wreckfest na PlayStation 5. Zapowiedziano oficjalnie wersję gry ulepszoną pod konsolę nowej generacji od Sony. Ujawniono różnice względem wersji z PS4. Jedną z istotnych zmian będzie lepsza jakość grafiki, która zapewni wyższą rozdzielczość i płynność rozgrywki. Dodane zostanie wsparcie wszystkich funkcji dla kontrolera DualSense. Pojawią się również nowe efekty wizualne oraz większe zagęszczenie roślinności.

Ulepszona wersja Wreckfest na PlayStation 5. Oficjalna zapowiedź i informacje o zmianach!

Do tej pory w Wreckfest na PlayStation 5 mogliśmy zagrać dzięki wstecznej kompatybilności. Specjalnie przygotowana wersja pod PS5 wykorzysta potencjał konsoli. Przygotowana wersja ma zapewnić rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 FPS oraz innych wcześniej niedostępnych wysokich rozdzielczościach. Jednak to nie jedyna nowość.

Wersja gry przygotowana pod PlayStation 5 zapewni ulepszone cienie, cząsteczki i oświetlenie otoczenia. Ponadto zostanie dodana większa ilość roślinności, dynamiczny brud na pojazdach oraz nowe efekty wizualne śladów zostawianych po oponach. Nowa wersja gry będzie wczytywać się szybciej i wykorzysta funkcje oferowane przez kontroler DualSense. Sesja online pozwoli teraz na rozgrywkę do 24 graczy w tej samej chwili.

Nowsza wersja będzie płatną aktualizacją, nawet dla osób posiadających już kopię gry na PS4. Usprawnień będzie sporo, więc powinny być warte zakupu. Ulepszona wersja gry trafi na PlayStation 5 już 1 czerwca tego roku!

Aktualności

Zobacz wszystkie