Kolejna edycja Summer Game Fest zapowiedziana! Czego możemy się spodziewać?

adrianG

Kolejna edycja Summer Game Fest zapowiedziana! Prezentacje najnowszych gier zostaną pokazane na zaplanowanych transmisjach, które ponownie poprowadzi Geoff Keighley. W wydarzeniu weźmie udział wielu producentów i wydawców gier, którzy już zapowiedzieli, że zobaczymy ich produkcje. Na transmisjach swoje produkcje pokażą m.in. EA, Activision, Ubisoft, Capcom i Square Enix. Pierwsza transmisja Summer Games Fest odbędzie się już 10 czerwca.

Kolejna edycja Summer Game Fest zapowiedziana! Możemy spodziewać się wielu nowości ze świata gier! 

Summer Game Fest powróci w tym roku. Taką informację podał sam Geoff Keighley, który jest odpowiedzialny za prowadzenie wydarzenia. Summer Game Fest powstało w zeszłym roku i było odpowiedzią na anulowane wtedy wszystkie wydarzenia powiązane z branżą gier. Summer Game Fest jest transmisją prowadzoną na żywo i prezentującą zapowiedzi najnowszych projektów od światowych gigantów z branży gier.

Wśród firm i marek, które zgłosiły swój udział w wydarzeniu i przedstawią nadchodzące gry znajdują się: Activision, Blizzard Entertainment, Capcom, Electronic Arts, Epic Games, Riot Games, PlayStation, Xbox, Sega, Steam, Square Enix, Warner Bros. Games, Ubisoft oraz wiele innych.

Summer Games Fest wystartuje 10 czerwca o godzinie 20:00. Całe wydarzenie składać się będzie z kilku transmisji zaplanowanych na różne dni. Jednak w przeciwieństwie do zeszłego roku, tym razem czas oczekiwania na kolejne transmisje będzie krótszy, ponieważ będą odbywać się znacznie częściej. 

Aktualności

Zobacz wszystkie