Pierwsza gra potwierdzona na PSVR 2! W co zagramy w goglach na PS5?

bartekZ

Pierwsza gra potwierdzona na PSVR 2! Choć do premiery obiecującego sprzętu od Sony na PlayStation 5 jeszcze daleko, wiadomo już w jaką grę na pewno na nim zagramy. To strzelanka Pavlov Shack, której produkcją zajmą się deweloperzy ze studia Vankrupt Games. Czego ciekawego można spodziewać się po tymże tytule? Do czego nieśmiało porównywany jest przez graczy?

Pierwsza gra potwierdzona na PSVR 2! W co na pewno zagramy na goglach do PS5?

W tym roku Sony postanowiło zakomunikować, że gracze na pewno otrzymają nowe VR do next-genowej konsoli. Wszystko ogłoszono jeszcze w lutym. Niedawno natomiast zdecydowano się na publikacje wizualizacji sprzętu, o którym mowa. PlayStation VR 2 ma gwarantować zupełnie nowe odczucia i dawać - zarówno graczom, jak i twórcom gier - jeszcze więcej, niespotykanych dotąd możliwości.

Jak na razie nie poznaliśmy jeszcze daty premiery obiecującego sprzętu. Jedno jest pewne - nie doczekamy się do w trwającym, 2021 roku. Wiele jednak wskazuje na to, że 2022 przyniesie nam PSVR 2. Co jednak ciekawe, niektórzy deweloperzy już teraz pracują nad tytułami, których potencjał będzie w stanie wykorzystać właśnie VR 2. Tym też sposobem potwierdzono pierwszą produkcję na dane urządzenie.

To nic innego jak Pavlov Shack, czyli strzelanka utrzymana w klimacie Counter Strike. Mało tego - choć tytuł jest oczywiście o wiele mniej rozpoznawalny - wiele osób porównuje produkt studia Vankrupt Games właśnie do CS'a. W Pavlov Shack sterujemy żołnierzami, mamy do dyspozycji kilka map, niszczymy cele i rywalizujemy z innymi online. Co ciekawe, gra trafi też na Oculus Quest. Twórcy zapowiadają cross-play z PSVR 2.

Gra wyceniona na 24 dolary prezentuje się następująco:

Aktualności

Zobacz wszystkie