Cyberpunk 2077 wróci na PS Store? Decyzja w tej sprawie należy do Sony

adrianG

Cyberpunk 2077 wróci na PS Store? Jest to prawdopodobny scenariusz, a wszystko wskazuje na to, że się spełni. Jedyną przeszkodą w jego realizacji jest firma Sony, do której należeć będzie finalna decyzja o powrocie Cyberpunka 2077 na PS Store.

Cyberpunk 2077 wróci na PS Store? Jest to prawdopodobne, ale decyzja należy do Sony

Cyberpunk 2077 nie miał najlepszego startu na każdej z platform. Początkowa ilość błędów w grze i słaba optymalizacja na konsole zniechęciła do tytułu wielu graczy, ale również doprowadziła do usunięcia gry z PS Store przez Sony. Minęły już ponad 3 miesiące od premiery gry, a nadal jedyną dostępną wersją na PlayStation 4 i PlayStation 5 jest wydanie pudełkowe. Wkrótce może to się jednak zmienić.

Według CD Projekt, powrót Cyberpunka 2077 na PS Store z każdą nową aktualizacją staje się bardziej realnym scenariuszem. Ostatnio do gry pojawił się spory patch o oznaczeniu 1.2, który wnosi kilka nowych usprawnień. Twórcy wieżą, że intensywne wsparcie dla gry, które zapewniają, zmieni decyzję Sony i gra wróci do cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation.

Jak sami twórcy zaznaczyli, ostatnią przeszkodą w pojawieniu się Cyberpunka 2077 na PS Store jest samo Sony, których decyzja w tej sprawie będzie kluczowa. Wszystko wskazuje na to że niedługo gra powinna ponownie zawitać do PS Store.

Aktualności

Zobacz wszystkie