Formuła 1 i Nascar łączą siły z Rocket League! Sezon 3 zapowiedziany!

adrianG

Formuła 1 i Nascar łączą siły z Rocket League! Zapowiedziano Sezon 3 w grze, który zapewni wiele niesamowitych nowości. Nowy sezon rozpocznie się 7 kwietnia, a już w maju pojawią się 2 nowe pojazdy: bolid F1 i Ford Mustang w wersji Nascar. Do gry zapowiedziano również nowy Rocket Pass, który będzie dostępny podczas trwania Sezonu 3.

Formuła 1 i Nascar łączą siły z Rocket League! Sezon 3 nadciąga!

Takiej współpracy nikt się nie spodziewał. Sezon 3 w Rocket League został ogłoszony. Opublikowany zwiastun prezentuje czego możemy się spodziewać w nowym sezonie. Fani wyścigów samochodowych będą zachwyceni. Rocket League nawiązało współpracę z Formułą 1 i Nascar, dzięki czemu w Sezonie 3 będziemy mogli pokierować bolidem F1 i Fordem Mustangiem w wersji Nascar.

Zapowiedziano również Rocket Pass dla sezonu 3, który w wersji Premium zaoferuje ponad 70 poziomów pełnych fantastycznych nagród. Jedną z najciekawszych nagród w Rocket Pass Premium będzie wysokooktanowy samochód Tyranno. 

Sezon 3 wystartuje już 7 kwietnia i potrwa do 21 lipca tego roku. Na nowe pojazdy, czyli bolid F1 i Ford Mustang Nascar, będziemy musieli trochę poczekać, ponieważ pojawią się one dopiero w maju. Nowy sezon będzie dostępny dla wszystkich wersji gry, więc trafi na platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie