EA Play się rozrasta - teraz trafią tam FIFA 21 oraz NHL 21

bartekZ

EA Play się rozrasta - teraz tafią tam tak uznane tytuły, jak choćby FIFA 21 oraz NHL 21. To już kolejna rozbudowa EA Play o gry sportowe. Co więcej, zarówno jedna jak i druga produkcja trafi do podstawowej wersji abonamentu. W praktyce oznacza to, iż najnowsza FIFA oraz NHL będą dostępne dla użytkowników Xbox Game Pass Ultimate.

EA Play się rozrasta - teraz trafią tam FIFA 21 oraz NHL 21. Kiedy spodziewać się dodania tytułów?

EA Play nadal powiększa swoje zasoby. Po deklaracji dodania tam Biomutant, teraz czas przyszedł na znane gry sportowe. Mowa o FIFE 21 oraz NHL 21, a więc najświeższych tytułach w swojej tematyce. To nie lada gratka dla fanów symulatorów gier zespołowych od EA. FIFA 21 na platformie pojawi się w maju, ale dokładnej daty nadal nie zdradzono. Inaczej jest w przypadku NHL - tutaj gra dostępna będzie już od 12 kwietnia, a więc za nieco ponad tydzień.

Warto jeszcze raz zaznaczyć, że omawiane gry trafią też na Xbox Game Pass i konsole od Sony. PPE nie wyklucza, że to samo tyczy się Xbox Game Pass PC. A to dlatego, że FIFA i NHL będą dostępne w ramach zwykłego EA Play.

Przy okazji nie sposób wspomnieć o tym, co prawdopodobnie czekać będzie użytkowników EA Play Pro. Tam niebawem bezpośrednio trafić ma FIFA 22 a także zupełnie nowy Battlefield.

Aktualności

Zobacz wszystkie