Fani PES wyśmiewają próbną wersję. Mieszane opinie

bartekZ

Fani PES wyśmiewają próbną wersję, która ukazała się na dniach. Pisaliśmy o niej już wczoraj - w zamyśle wszystko miało być testem serwerów. Dodatkowo tytuł nie zdradzał, że mowa o PES 2022. Miało to być swego rodzaju "nowe doświadczenie piłkarskie". Teraz, gdy społeczność zapoznała się już z tym, co proponuje Konami - opinie są niebywale zróżnicowane. Co prawda do gry przemycono wiele nowych animacji i scenek pozaboiskowych, ale grafika wypada gorzej, niż w PES 2021...

Fani PES wyśmiewają próbną wersję nowej gry. Mieszane opinie społeczności Konami

Nie tak wyobrażali sobie fani PES produkt o dźwięcznej nazwie "New Football Game”. Jak wcześniej zapowiadano, miało to być nowe doświadczenie w grach piłkarskich, ale czy rzeczywiście tak się stało? Dobrze wiadomo, że mowa jedynie o wersji próbnej, która rzekomo za zadanie miała sprawdzić jedynie wydajność serwerów. Tak czy inaczej jednak, na "New Football Game", które tak naprawdę okazało się swego rodzaju wersją próbną PES 2022, spadły gromy krytyki.

I faktycznie - w grze widać nowe animacje i zestaw scenek (między innymi ujęcia z szatni, rozgrzewka oby zespołów), ale problem tkwi w czymś innym. Mianowicie, mowa o grafice. Gracze zgodnie uznali, że jest ona gorsza, niż w poprzedniej części produkcji. Nie na to liczono. I choć pozostaje nadzieja, że wszystko ulegnie zmianie - jak na ten moment, Konami strzeliło sobie w stopę.

Wszystko wygląda w sposób następujący:

Aktualności

Zobacz wszystkie