Ten easter egg mógł umknąć graczom! W Uncharted 4 nawiązano do Assassin's Creed!

adrianG

Ten easter egg mógł umknąć graczom! W Uncharted 4 pojawia się nawiązanie do serii gier Assassin's Creed. Jest to jedna z animacji, którą uruchomimy w specjalnie wyznaczonej do tego lokalizacji. Miejsce to jest łatwe do pominięcia, więc wielu graczy mogło nie wiedzieć o istnieniu tego easter egga.

Ten easter egg mógł umknąć graczom! Nawiązanie do serii gier Assassin's Creed znajduje się w Uncharted 4!

Jeden z twórców Uncharted 4 ujawnił ciekawy easter egg, który z pewnością mogło pominąć wielu graczy. Twórcą tym jest Jonathan Cooper, który odpowiadał za tworzenie animacji do wielu wielkich produkcji ze świata gier. Postanowił on wykorzystać jedną ze stworzonych animacji dla gier Assassin's Creed i zaimplementować ją do Uncharted 4.

Animacja, o której mowa to synchronizacja, która w serii Assassin's Creed pojawiała się w momencie gdy gracz dostał się do jednego z wysoko położonych punktów. Po dotarciu na szczyt obiektu i uruchomieniu synchronizacji kamera oddalała się od naszej postaci i ją okrążała. Podobny zabieg zastosowano w Uncharted 4, jednak w tym przypadku jest to easter egg. Udając się na sam szczyt wieży zegarowej i czekając kilka sekund pojawia się animacja synchronizacji.

Jonathan Cooper udostępnił prezentację animacji na swoim profilu na twitterze pod tym linkiem

Co ciekawe, to nie jedyna gra gdzie dodano animację synchronizacji z Assassin's Creed. W Uncharted: Zaginione Dziedzictwo również dodano tę animację i prezentuje się tak samo jak w przypadku Uncharted 4. 

Aktualności

Zobacz wszystkie