Microsoft Flight Simulator trafi na Xbox One? Pojawiła się ocena PEGI

adrianG

Microsoft Flight Simulator trafi na Xbox One? Tak sugeruje ocena PEGI, która została przyznana dla gry w wersji na konsolę Xbox One. Jest to zamierzony zabieg, czy może pomyłka? Gra nie otrzymała jeszcze oceny PEGI dla Xbox Series X|S, a na tą generację konsol tytuł miał się wpierw ukazać. Cała sytuacja jest interesująca i daje nadzieję na ukazanie się wersji gry dla poprzedniej generacji konsol Microsoftu.

Microsoft Flight Simulator trafi na Xbox One? Pojawiła się ocena PEGI

Pod koniec zeszłego roku ogłoszono, że Microsoft Flight Simulator ukaże się na konsoli Xbox Series X i Xbox Series S. Obecnie gra jest dostępna tylko na PC, ale jeszcze w tym roku ma trafić na nową generację konsol od Microsoftu. Twórcy nie wykluczyli pojawienia się portu na konsolę Xbox One, jednak zaznaczyli, że skupiają się na wypuszczeniu wersji dla Xbox Series X|S.

Najnowsze informację mogą sugerować co innego. Tytuł otrzymał ocenę PEGI dla konsoli Xbox One. Jest to zarówno dziwna i ciekawa sytuacja, ponieważ gra nie ma jeszcze oceny PEGI dla konsol Xbox Series X|S. Taka kolej rzeczy może sugerować, że gra faktycznie powstaje na konsolę Xbox One, co byłoby świetną wiadomością dla wielu graczy. Biorąc jednak pod uwagę, że gra jest dość wymagającą pozycją, a Xbox One nie ma już najlepszych podzespołów, możliwy jest też scenariusz, że ocena PEGI została przyznana przez pomyłkę.

Na obecną chwilę pozostaje jedynie czekać na oficjalne informację od Microsoftu i mieć nadzieję, że gra trafi na poprzednią generację konsoli Xbox.

Aktualności

Zobacz wszystkie