Sonic The Hedgehog DLC do Minecraft jest już dostępne! Gracze mogą rozpocząć zabawę!

adrianG

Sonic The Hedgehog DLC do Minecraft jest już dostępne! Uniwersum dobrze znanego graczom jeża Sonica właśnie pojawiło się do gry Minecraft. Gracze mogą już pobierać nową zawartość, w której czekają na nich znane postacie i lokacje zachowane w charakterystycznej dla Minecraft kwadratowej stylistyce.

Sonic The Hedgehog DLC do Minecraft jest już dostępne! Gracze mogą pobierać i testować najnowszą zawartość do gry!

Gracze w Minecraft nie powinni narzekać na brak nowych zawartości. W grze dość często pojawiają się jakieś nowości, a właśnie teraz pojawiła się kolejna. Nowe DLC tym razem zabierze graczy do świata niebieskiego jeża Sonica. Gracze mogą świętować 30 rocznicę Sonica bawiąc się nową zawartością. DLC Sonic The Hedgehog zaoferuje różne trasy, po których będziemy mogli biegać jak w klasycznych grach z tej serii, ale tym razem wszystko będzie zachowane w kanciastej stylistyce Minecrafta.

Razem z DLC dostajemy sporo postaci związanych z całym uniwersum Sonica. Pojawią się zarówno sprzymierzeńcy, jak i również dobrze znani przeciwnicy. Nie zabraknie też wielu kultowych lokacji, a wszystko to oczywiście odtworzone w kwadratowej oprawie.

Wszyscy zainteresowani Sonic The Hedgehog DLC mogą już je pobierać z Minecraft Marketplace! Z całą pewnością nowa zawartość zapewni masę zabawy na wiele godzin, więc wszyscy chętnie powinni zabrać się za testowanie nowego DLC.

Aktualności

Zobacz wszystkie