MotoGP 21 - premiera lada moment. Gameplay i nowości [WIDEO]

bartekZ

MotoGP 21 zadebiutuje już lada dzień. Z tejże okazji w sieci pojawił się pełny gameplay, prezentujący możliwości, jakie zaoferuje nam rozgrywka. Gra wygląda nieźle, a względem poprzednich części zadbano o większy realizm. Na jakich platformach i od kiedy zagramy w MotoGP 21? Po więcej informacji oraz wspomniane wideo z gameplayem, zapraszamy do dalszej części tekstu.

MotoGP 21 - premiera lada moment. W sieci pojawił się gameplay, jest też kilka nowości

MotoGP 21 nadciąga wielkimi krokami. Z tej też okazji w sieci pojawił się gameplay, który prezentuje rozgrywkę w jej pełnej krasie. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda naprawdę nieźle i wydaje się, że studio Milestone zrobiło kawał dobrej roboty. Skupiono się przede wszystkim na podniesieniu realizmu. Widać to choćby w sytuacji, kiedy wypadamy poza tor lub ulegamy wypadkowi. W poprzednich częściach MotoGP, motocykl nagle sam pojawiał się na trasie i mogliśmy kontynuować wyścig. Tym razem widzimy, jak zawodnik sam stawia swoją maszynę "na nogi".

Nowością jest też rozbudowanie gry online, w której udział teraz weźmie aż 22 osoby. Poprzednio maksymalnie mogło w niej wziąć udział 12 graczy.

Premiera MotoGP 21 już 22 kwietnia - został więc do niej niecały tydzień. Gra dostępna będzie na PS5, XSX/XSS, PS4, XOne, PC i Switch. Gameplay można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie