Niesamowita figurka Lary Croft. Znamy jej kosmiczną cenę!

bartekZ

Niesamowita figurka Lary Croft z pierwszego Tomb Ridera wywołała niemałe poruszenie w sieci. Chodzi zarówno o jakość jej wykonania, wielkość oraz wagę, jak i cenę. Ta jednak, choć bardzo wysoka, powoli staje się standardem, biorąc pod uwagę tego typu przedmioty. Co czyni najnowszą figurkę Lary Croft tak wyjątkową?

Niesamowita figurka Lary Croft. Znamy jej kosmiczną cenę! Nie wzięła się ona jednak z przypadku...

W ostatnim czasie wszelkiego rodzaju gadżety związane z grami są na wielkim topie. Widać to choćby w wydaniach kolekcjonerskich, za które trzeba płacić ogromne pieniądze, ale mimo to znajdują się chętni na ich nabycie. Wydania takie zawierają unikatowe przedmioty. O takim unikatowym przedmiocie napiszemy także dziś. Mowa bowiem o jedynej w swoim rodzaju figurce Lary Croft, która przypomina postać z pierwszego Tomb Ridera.

Rzeczoną figurkę rozprowadzać będzie firma Weta Workshop. To niejaki powrót do klasyki, gdyż odzienie wierzchnie bohaterki przypomina o pierwszych częściach jej przygód i nawiązuje do wydarzeń z Lost Valley.

Już teraz można składać zamówienia na produkt, ale czasu nie pozostało zbyt wiele. Preordery można zamawiać jedynie do 3 maja. Warto wspomnieć też o cenie. Ta wynosi bowiem 1247 euro, co daje około 5500 złotych. To naprawdę pokaźna kwota. Płacimy jednak za jakość, bo figurka jest naprawdę kapitalnie odwzorowana. Ponadto mierzy aż 80 centymetrów i waży ponad 12 kilogramów. To naprawdę kawał solidnego przedmiotu. 

Do nabywców, Lara Croft ma trafić jeszcze przed końcem trwającego roku. Mówi się, że premiera odbędzie się w okolicach października. Więcej można zobaczyć w poniższym materiale - dopiero tam widać, skąd taka, a nie inna cena figurki:

Aktualności

Zobacz wszystkie