Kolejna nowość w FIFA 22! Mały szczegół, a cieszy oko [FOTO]

bartekZ

Kolejna nowość w FIFA 22! Fani gier piłkarskich powoli coraz bardziej zaczynają żyć nową propozycją od EA Sports, która światło dzienne ujrzy pod koniec września lub z początkiem października. Co rusz w sieci pojawiają się nowe przecieki, dotyczące nowej FIFY. Gracze zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, które oferują im twórcy. Nie inaczej jest i tym razem. Co takiego przykuło uwagę osób, które z utęsknieniem wypatrują nowej gry od EA? Nie wszyscy to dostrzegli!

Kolejna nowość w FIFA 22! Mały szczegół, który cieszy oko [FOTO]

Ostatnio pisaliśmy o tym, że beta FIFY 22 raczej nie ujrzy światła dziennego. Produkcja w fazie testowej nie trafi do szerszego grona odbiorców, co można uznać za kaprys twórców. A to dlatego, że EA miało się zdenerwować, gdyż w sieci pojawiło się już zbyt wiele przecieków dotyczących nowej FIFY. Mowa między innymi o nieco zmienionym systemie bronienia.

Co jednak ciekawe, to nie koniec przecieków. Ostatnio głośno było o nowej, polskiej ikonie, jaką ma być Jerzy Dudek. Tymczasem gracze dostrzegli coś interesującego na zdjęciach z FIFY 22, które wyciekły do social mediów. Widać na nich, że piłkarze wychodząc na przedmeczową prezentację na murawę, mają na sobie bluzy dresowe. Dopiero pod nimi kryją się koszulki meczowe. To rzeczywiście mały szczegół, ale jak widać - dla wielu graczy tego typu niuanse są bardzo istotne. Wpływają bowiem na realizm gry. Jak wszystko wygląda w grze? Zobaczcie:

Aktualności

Zobacz wszystkie