Graj jak nigdy dotąd - Sony pokazuje wszystkie możliwości PS5

bartekZ

"Graj jak nigdy dotąd" - w ten sposób Sony pokazuje wszystkie możliwości PlayStation 5 na najnowszym materiale promocyjnym. Trzeba przyznać, że nie jest to jedynie pusty slogan. Jak bowiem dobrze wiadomo, PS5 naprawdę imponuje swoimi możliwościami. Dziwić może jednak moment, w jakim wideo pojawiło się w sieci. Mogłoby ono bowiem promować konsolę tuż przed jej premierą. Tak czy inaczej, nie można przejść obok niego obojętnie. Więcej informacji, a także rzeczone nagranie - znajdziecie poniżej.

"Graj jak nigdy dotąd" - Sony pokazuje wszystkie możliwości PS5 na nowym materiale wideo

Sony zaskoczyło nowym materiałem, który promuje PS5. Pokazane są w nim wszystkie zalety nowej konsoli. Niemniej dziwi fakt, że takowe wideo udostępniono akurat teraz. Tak czy inaczej, warto się nad nim jeszcze raz pochylić. A to dlatego, że nowe PlayStation 5 naprawdę zachwyca.

W poniższym materiale wideo, Sony chwali się możliwościami kontrolera DualSense. Zwraca się tam uwagę na dobrze już znane adaptacyjne triggery i haptyczne wibracje. Nie można zapomnieć także o błyskawicznym wczytywaniu gier. Na najnowszym sprzęcie od Sony można grać w rozdzielczości 4K i 120 klatkach na sekundę.

Ważna jest także kompatybilność wsteczna, która sprawia, że stare gry wcale nie są bezużyteczne. Wszystko można jeszcze raz dokładnie zobaczyć na poniższym nagraniu. A czy Wy macie już PS5 w swoim domu i "gracie jak nigdy dotąd"?

Aktualności

Zobacz wszystkie