Ratchet & Clank: Rift Apart na nowym zwiastunie z rozgrywki! Tak brzmi polska wersja językowa!

adrianG

Ratchet & Clank: Rift Apart na nowym zwiastunie z rozgrywki! Tym razem zwiastun otrzymał również pełny polski dubbing, co jest wyraźną zapowiedzią, że finalna wersja gry też będzie go posiadać. Oprócz tego nowy zwiastun pokazuje do jakich miejsc trafimy w grze oraz jak prezentują się zastosowane mechaniki i ruchy postaci. Przyjrzeć się można również jak wypada podczas rozgrywki nowa bohaterka gry Rivet.

Ratchet & Clank: Rift Apart na nowym zwiastunie z rozgrywki! Zaprezentowano polski dubbing gry!

Oto jest, nowy zwiastun Rachet & Clank: Rift Apart właśnie się pojawił. Tym razem jest to zwiastun prezentujący rozgrywkę. Dzięki temu możemy zaobserwować część mechanik jakie będą dostępne w grze. Nowy zwiastun prezentuje fragmenty różnych lokacji, które będą dostępne w finalnej wersji gry. Przedstawiono także fragmenty scen animowanych, które z pewnością ujrzymy podczas gry.

Największą uwagę poświęcono Rivet, czyli nowej bohaterce gry. Nowy zwiastun pokazuje jako prezentuje się ona podczas rozgrywki. Tytułowi Ratchet i Clank również przewijają się na nowym materiale. Polski oddział PlayStation opublikował nowy zwiastun z pełnym polskim dubbingiem. Jest to miły ukłon w stronę polskich fanów serii, jak również oficjalne potwierdzenie, że polska wersja językowa znajdzie się w tej odsłonie gry.

Przypomnijmy, że gra trafi do graczy 11 czerwca 2021 r. i będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Aktualności

Zobacz wszystkie