Zapowiedziano nową aktualizację do Assassin's Creed Valhalla! Poznaliśmy szczegóły!

adrianG

Zapowiedziano nową aktualizację do Assassin's Creed Valhalla! Nowa zawartość i różne poprawki zmierzają do gry. Aktualizacja 1.3.1 będzie dostępna już dziś do pobrania. Gracze będą musieli przygotować się na pobranie od 14 GB do nawet 34 GB.

Zapowiedziano nową aktualizację do Assassin's Creed Valhalla! Gracze otrzymają nową zawartość i poprawki!

Ubisoft cały czas rozwija najnowszą odsłonę serii Assassin's Creed. Do gry często są wydawane aktualizacje z nową zawartością lub z poprawkami błędów. Tym razem zapowiedziano do gry aktualizację o oznaczeniu 1.3.1. Przygotowano dla graczy nową zawartość, ale również różne zmiany i poprawki.

W trybie Rzecznych Najazdów pojawią się 3 nowe rzeki oraz nowi Mistrzowie do pokonania. W klasztorach Rzecznych Najazdów będzie można znaleźć 3 nowe umiejętności: Wirujący Harpun, Perkusyjna Strzała i Precyzyjny Rzut Siekierą.

Twórcy dokonali również korekt ustawień trudności. Aktualizacja 1.3.1 zajmie od 14,31 GB do 34,05 GB, więc niektórzy gracze będą musieli zwolnić trochę miejsca na dysku. Wszystkie szczegóły odnośnie najnowszej aktualizacji dostępne są na stronie Ubisoftu.

Rozmiar aktualizacji 1.3.1 dla każdej platformy:

  • PlayStation 5 - 14,31 GB
  • Xbox One - 26,23 GB
  • PC - 26,49 GB  
  • PlayStation 4 - 30,00 GB
  • Xbox Series X|S - 34,05 GB

Na nową aktualizację nie trzeba będzie długo czekać, ponieważ pojawi się już dziś (7 września) o godzinie 14:00.

Aktualności

Zobacz wszystkie