Evercade VS ujawnione! Konsola retro robi świetne wrażenie

bartekZ

Evercade VS ujawnione! Konsola retro już teraz podbija serca fanów tego typu sprzętu. Co ciekawe, nowe urządzenie nie będzie już wyłącznie przenośne, gdyż będzie możliwość podłączania go do telewizora. Kolejny ważny aspekt dotyczy gier na Evercade VS. Mianowicie, działać będą na nim wcześniej nabyte tytuły. W sieci pojawił się też zwiastun, prezentujący konsolę w całej okazałości. Można zobaczyć go poniżej.

Evercade VS ujawnione. Konsola retro robi świetnie wrażenie, zobaczcie wideo!

W ostatnim czasie konsole retro wracają na salony. Ich odświeżone wersje cieszą graczy, którzy uwielbiają powroty do przeszłości. Teraz ujawniona została konsola Evercade VS, która przypomina znanego NES-a. Twórcy zdecydowali, że tym razem sprzęt nie będzie przenośny, a stacjonarny. Podłączymy go do telewizora.

Ważny jest fakt, że wszystkie zakupione wcześniej gry na taki sprzęt, będą działać w przypadku Evercade VS. PPE podaje, że na nowej konsoli nie pójdzie jedynie "Namco Museum" - ale to z uwagi na ekskluzywność tego tytułu.

Samo urządzenie podłącza się do telewizora przez kabel HDMI. Oferuje ono rozdzielczość 1080p. Współdziała także z WiFi. W środku upchnięto czterordzeniowy procesor 1,5 GHz i 4GB pamięci wewnętrznej. Już 28 maja ruszą zamówienia przedpremierowe, a debiut Evercade VS zaplanowano na 3 listopada trwającego roku.

Ile natomiast trzeba zapłacić za sprawiającą naprawdę niezłe wrażenie konsolę? Cena Starter Packa to 99,99 euro. Znajdziemy tam jedną grę oraz jeden kontroler. Nieco więcej trzeba zapłacić za zestaw Premium Pack, gdzie dostaniemy dwa kontrolery i dwie gry. Dostępny będzie także pakiet Special Edition z innym kolorem. Nie wiadomo jednak, ile jeszcze trzeba będzie zapłacić za specjalne warianty.

Aktualności

Zobacz wszystkie