Dungeons & Dragons: Dark Alliance - zagramy też w pojedynkę?

bartekZ

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to interesująca gra RPG, której głównym założeniem są rozgrywki w trybie multiplayer. Maksymalnie udział mogą w niej wziąć trzy osoby. Dzięki Dark Alliance przeniesiemy się do bardzo ciekawego uniwersum określanego mianem Zapomnianej Krainy. Kiedy spodziewać możemy się jednak premiery oraz na czym dokładnie będzie polegać fabuła i sama rozgrywka? Odpowiedzi na te nurtujące pytania prezentujemy poniżej!

Dungeons & Dragons: Dark Alliance - kiedy spodziewać się premiery?

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to gra bardzo oczekiwana przez fanów tego typu gatunków. Choć w sieci pojawia się coraz więcej szczegółów, zwiastunów i zrzutów ekrany z projektu - przyszli nabywcy produktu od Toque Games muszą uzbroić się w cierpliwość. A to dlatego, że gra światło dzienne ma ujrzeć nie prędzej niż w ostatnim kwartale 2020 roku. Z drugiej strony - można będzie ją uznać za znakomity prezent pod choinkę.

Szczegóły dotyczące fabuły Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Jak już wcześniej wspomniano, twórcy Dungeons & Dragons: Dark Alliance przygotowali dla graczy uniwersum nazywane Zapomnianą Krainą. Już sama jego nazwa wskazuje, że powinno być ciekawie. I w rzeczywistości właśnie na to się zapowiada. Główna postać gry to ponury elf, w którego stworzeniu palce maczał pisarz Roberth Anthony Salvatore. Tym samym całość będzie skupiać się przede wszystkim na przygodach Drizzt Do'urdena. Fani serii bardzo szybko zauważą, że był on obecny już w poprzednich częściach gry.

Rzeczony mroczny elf wraz ze swoimi kompanami i sprzymierzeńcami, będzie walczył o to, aby świat uwolnić od niebezpiecznych, czających się za rogiem złowrogich kreatur.

Kwestie dotyczące samej rozgrywki - wizytówką dynamiczne walki

Jak przyznają twórcy, sercem serwowanej przez nich gry mają być dynamiczne potyczki z rywalami. W nich korzystać będzie można zarówno z broni długodystansowej, jak i służącej do walki wręcz. Warto dodać, że poza głównym bohaterem, korzystać będzie można jeszcze z usług choćby łuczniczki czy krasnoluda. Postacie mogą być rozwijane, co pozwoli stawiać czoła coraz groźniejszym rywalom.

Gra nastawiona jest na współpracę między użytkownikami. Tym sposobem potyczki będą odbywać się online lub na jednym, ale podzielonym ekranie. Portal gry-online grafikę z Dungeons & Dragons: Dark Alliance porównuje do tego, co można zobaczyć w komiksach.

Co ciekawe, pojawiają się plotki, że dla graczy lubujących się raczej w grze solowej, udostępniony zostanie tryb jednoosobowy. Poza tym, że będzie on niezwykle wymagający, jak na ten moment nie zdradza się więcej szczegółów, które mogłoby go bardziej scharakteryzować.

Aktualności

Zobacz wszystkie