Ta gra może zachęcić do zakupu PlayStation 5! Nowy zwiastun Returnal właśnie się pojawił

adrianG

Ta gra może zachęcić do zakupu PlayStation 5! Już 30 kwietnia ukaże się nowa ekskluzywna gra na PlayStation 5. Mowa oczywiście o Returnal, które otrzymało nowy zwiastun. Gra prezentuje się na nim znakomicie i może zachęcić wiele osób do zakupu.

Ta gra może zachęcić do zakupu PlayStation 5! Returnal zachwyca na nowym zwiastunie

W sieci pojawił się prawdopodobnie ostatni zwiastun zapowiadający grę Returnal. Jest to tytuł ekskluzywny, który trafi już 30 kwietnia wyłącznie na konsole PlayStation 5. Gra prezentuje się świetnie i może zachęcić wielu graczy do zakupu nowej konsoli od Sony. Jednak nie będzie to tytuł dla wszystkich. Produkcja jest kierowana do osób o mocnych nerwach i nie przejmujących się porażką.

Returnal jest grą akcji z elementami horroru, która rozgrywa się z perspektywy trzecioosobowej. Wcielimy się w Selen, czyli główną bohaterkę gry, która awaryjnie ląduje na nieznanej planecie. Naszym zadaniem będzie pomóc bohaterce wydostać się z tej planety. Nie będzie jednak to takie łatwe. Planeta skrywa wiele tajemnic i przeszkód, które staną nam na drodze. Jeśli zginiemy podczas podróży zaczniemy całą przygodę od początku.

Każda śmierć nie tylko cofa nas do momentu lądowania na planecie, ale oznacza również przemianę całej planety i przedmioty jakie na niej znajdziemy. Motyw z rozpoczęciem gry od nowa w przypadku śmierci jest ciekawym pomysłem, ale może zniechęcić do dalszej gry wiele osób. Niemniej jednak warto zainteresować się tą produkcją.

Aktualności

Zobacz wszystkie