Rockstar szuka testerów do GTA 6? Wiadomo ile płacą!

bartekZ

Rockstar szuka testerów do GTA 6? Sensacyjna wieść gruchnęła po tym, gdy studio zaprezentowało oferty pracy w swoim zespole. Poszukiwani są pełni pasji i dobrze grający testerzy gier. Gracze momentalnie skojarzyli to z ewentualną produkcją nowej odsłony Grand Theft Auto. Przemawia bowiem za tym kilka przesłanek. Wiadomo też, ile Rockstar zamierza płacić testerom. Czy rzeczywiście chodzi o GTA 6? Ile może zarobić tester? Szczegóły znajdziecie poniżej!

Rockstar szuka testerów do GTA 6? Wiadomo ile płacą za pracę!

Testowanie gier - czy nie brzmi to jak praca marzeń dla każdego gamera? Grasz, a w dodatku ktoś ci za to płaci! Jak się okazuje, tym razem Rockstar szuka osób, które będą testować "nowe produkcje" studia. Jak łatwo się domyślić, większość od razu za pewnik uznała, że chodzi o GTA 6. Fani serii na nową część ukochanej produkcji czekają już od lat. Trudno im się zatem dziwić, że wszelkie sygnały wychodzące z Rockstara traktują właśnie w ten sposób. Jednakże, tym razem coś naprawdę może być na rzeczy.

Jak czytamy w PPE.pl - "Studio potrzebuje utalentowanych testerów gier, którzy są pełni pasji, zaangażowania i są zmotywowani”.

Mało tego, testerzy mają zostać zatrudnieniu w głównym oddziale Rockstar North w Edynburgu. Tak - to właśnie ten oddział, który w głównej mierze odpowiada za produkcję GTA.

Wiadomo także, jakie pieniądze Rockstar proponuje testerom, których chce zatrudnić. Osoby, które przejdą etap rekrutacji, mogą liczyć na zarobki rzędu 120 tysięcy złotych w skali roku. Jak na dłoni widać zatem, że w miesiąc tester - w przeliczeniu na polską walutę - jest w stanie zarobić 10 tysięcy złotych.

Aktualności

Zobacz wszystkie