Kolejna edycja Gamescom ponownie odbędzie się zdalnie! Transmisja z wydarzenia będzie darmowa!

adrianG

Kolejna edycja Gamescom ponownie odbędzie się zdalnie! Obecna sytuacja spowodowana pandemią utrudnia wielu osobom życie i uniemożliwia organizowanie jakichkolwiek wydarzeń publicznych. Organizatorzy targów Gamescom musieli zmienić plany najnowszej edycji wydarzenia. Na początku niektóre atrakcje targów miały odbyć się w wyznaczonym miejscu, do którego będą mogli przybyć ludzie. Ogłoszono, że tak się jednak nie stanie, a całe wydarzenie transmitowane będzie na żywo i za darmo.

Kolejna edycja Gamescom ponownie odbędzie się zdalnie! Każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć transmisję za darmo!

Podjęto decyzję o przebiegu tegorocznych targów Gamescom. Początkowo planowano, aby wydarzenie odbyło się częściowo w przygotowanym do tego miejscu, które będą mogły odwiedzić wszystkie zainteresowane targami osoby. Reszta zaplanowanego wydarzenia miała odbyć się online. Niestety aktualna sytuacja pandemiczna na świecie wymusiła na organizatorach Gamescom 2021 zmianę planów. Wydarzenie odbędzie się całkowicie w internecie, gdzie zostanie udostępniona transmisja na żywo.

Nie jest to dobra wiadomość dla wszystkich osób, które nastawiły się już na wyjazd na targi. Jednym z plusów takiego obrotu spraw jest to, że transmisja online z wydarzenia będzie darmowa. Warto dodać, że zmianie uległa też data rozpoczęcia targów. Początkowo miały zacząć się od 24 sierpnia, jednak przesunięto rozpoczęcie na 25 sierpnia. Targi Gamescom 2021 potrwają 3 dni i zakończą się 27 sierpnia. 

Aktualności

Zobacz wszystkie