Nowe kolory DualSense? Pojawiły się pierwsze przecieki!

bartekZ

Nowe kolory DualSense? Jak dobrze wiadomo, aktualnie w sprzedaży dostępna jest (o ile mamy nieco szczęścia) jedynie biała wersja PlayStation 5 z kontrolerem w tym samym kolorze. Jak się jednak okazuje, DualSense niebawem może zadebiutować w nowych barwach. Ciekawe wieści ujawnili Hiszpanie. Na jednej z hiszpańskich stron o tematyce gamingowej, pojawiły się przecieki wskazujące na to, że niedługo poznamy nową kolorystykę kontrolerów do PS5. Jak będą zatem wyglądać?

Nowe kolory DualSense? Pojawiły się pierwsze przecieki!

Bardzo interesujące przecieki opublikował na swoich łamach hiszpański portal Area Jugones, który specjalizuje się w tematyce gamingowej. Według zawartych tam informacji, już niebawem na rynku pojawią się kontrolery do PlayStation 5 w nowych kolorach. Obecnie można natknąć się jedynie na sprzęt w kolorze białym. Według Area Jugones, Sony przygotowuje czerwono-czarny oraz czarno-szary DualSense.

Kiedy nowe kontrolery mogą pojawić się na rynku? Tego precyzyjnie nie określono, jednak wydaje się, że może to być już jedynie kwestia miesięcy. Co warte podkreślenia, portal już wcześniej zasłynął z wiarygodnych przecieków, które znajdywały swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Było tak niejednokrotnie choćby z grami, jakie w danym miesiącu miały ukazać się w PS Plus. Czy tym razem zapowiedź także okaże się strzałem w przysłowiową "dziesiątkę"? Z zapartym tchem będziemy wyczekiwać ewentualnego oficjalnego potwierdzenia tychże wieści.

Aktualności

Zobacz wszystkie