Kolejne Days of Play zapowiedziane! Sony przedstawia szczegóły!

adrianG

Kolejne Days of Play zapowiedziane! Przygotowano różne wyzwania, nagrody i promocje na gry. Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu mogą już się rejestrować. Na graczy będą czekać 3 etapy, a za każdy z nich przygotowano nagrody. Celem każdego z etapów jest rozegranie określonej ilości gier oraz zdobycie wyznaczonej ilości trofeów. Dodatkowo niedługo ruszą duże promocje na gry oraz subskrypcję PS Plus w PS Store i innych sklepach. 

Kolejne Days of Play zapowiedziane! Poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące tegorocznej edycji wydarzenia!

Najnowsza edycja wyczekiwanego przez graczy wydarzenia Days of Play została właśnie zapowiedziana. Poznaliśmy wszystkie atrakcje zaplanowane przez Sony. Days of Play 2021 zapewni graczom wyzwania, za których ukończenie będą czekały różne nagrody. Rejestracja do PlayStation Player Celebration już się rozpoczęła i swój udział można zgłosić do 31 maja. Jeśli nie chcemy przegapić jednego z etapów to warto zarejestrować się jak najszybciej. Pierwszy etap rozpocznie się 18 maja i potrwa do 25 maja.

Nagrody za ukończenie etapów PlayStation Player Celebration:

  • Etap 1: awatar PSN oraz dynamiczny motyw PS4
  • Etap 2: 5 awatarów PSN
  • Etap 3: awatar PSN oraz dynamiczny motyw PS4

Za ukończenie wszystkich etapów będzie czekała kolejna nagroda w postaci dodatkowego awatara PSN i motywu PS4. Jednak to nie wszystko! Tak jak to miało miejsce w poprzednim roku teraz również pojawią się różne promocje na gry i subskrypcję PS Plus. Promocji możemy spodziewać się w PS Store oraz w znanych sieciach sklepów stacjonarnych i internetowych.

Aktualności

Zobacz wszystkie