Serwery GTA Online na Xbox 360 i PlayStation 3 zostaną zamknięte! Wiadomo kiedy to nastąpi!

adrianG

Serwery GTA Online na Xbox 360 i PlayStation 3 zostaną zamknięte! Taką informację podało studio Rockstar Games. Już we wrześniu na tych konsolach GTA V straci wsparcie dla trybu online i w grze dostępna będzie tylko kampania fabularna. Do tego czasu gracze mogą nacieszyć się ostatnimi miesiącami z GTA Online na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Serwery GTA Online na Xbox 360 i PlayStation 3 zostaną zamknięte! Gracze mają jednak jeszcze trochę czasu na grę

Rockstar Games poinformowało, że planują wyłączyć serwery GTA Online na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu gra na tych konsolach ukazała się prawie 8 lat temu. Trzeba również pamiętać, że od kilku lat nie wydano żadnej nowej aktualizacji do GTA Online dla konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Przez ostatnie lata wszystkie nowe zawartości, które pojawiały się w GTA Online dotyczyły wyłącznie PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Dostęp do GTA Online na Xbox 360 i PlayStation 3 zostanie wyłączony 16 września 2021 roku, ale tryb fabularny w GTA V będzie cały czas dostępny.

Oczywiście GTA Online dostępne jest również dla PlayStation 5 i Xbox Series X|S dzięki wstecznej kompatybilności, a już pod koniec tego roku obie konsole dostaną specjalnie przygotowaną i odświeżoną wersję GTA V wraz z GTA Online.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie