Kalkulator w Nintendo Switch! Ile kosztuje? Cóż...

bartekZ

Kalkulator w Nintendo Switch - choć brzmi to banalnie, temat jest naprawdę interesujący. Wszystko za sprawą ceny aplikacji, która umożliwi na naszym sprzęcie wykonywać mniej lub bardziej skomplikowane obliczenia. Dla wielu kwota, jaką za kalkulator życzy sobie producent, jest nie do przyjęcia. Ile trzeba za niego zapłacić?

Kalkulator w Nintendo Switch. Ile kosztuje? Dla wielu ta cena jest nie do przyjęcia...

Nintendo Switch w zamyśle jest konsolą do gier, która ma dawać dużo radości jej użytkownikom. Jak się jednak okazuje, może ona spełniać także dodatkowe, niekiedy nawet dydaktyczne funkcje. Tym razem mowa o kalkulatorze. I choć z pozoru wydaje się, że to tak właściwie nic ciekawego - nagle pojawia się cena, którą trzeba zapłacić za takową aplikację.

Jak czytamy w PPE.pl, za kalkulator do omawianej konsoli nie odpowiadają ludzie z Nintendo, a zewnętrzny twórca. A jako, że projekt pochodzi z zewnątrz, to trzeba za niego nieco zapłacić. Ile dokładnie? Apkę z kalkulatorem wyceniono na 36 złotych.

Do tej ceny można podchodzić dwojako. Z jednej strony 36 złotych nie jest niewyobrażalnie obciążającym wydatkiem. Z drugiej strony należy jednak pamiętać, że mówimy o kalkulatorze. W każdym smartfonie, komputerze oraz w przeglądarkach internetowych, jest to niemal zawsze narzędzie darmowe. Czy zatem apka z kalkulatorem na Switcha spotka się ze sporym zainteresowaniem? Cóż, śmiemy w to wątpić...

zdjęcie: gizjo.com

Aktualności

Zobacz wszystkie